pilarki Stihl
Kategorie:

Pilarki akumulatorowe Stihl – czy są najlepsze?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pilarki do okazjonalnego użytku, czy do użytku profesjonalnego, pilarki łańcuchowe STIHL są legendarne pod względem jakości i wydajności, które zapewniają swoim właścicielom rok po roku. STIHL jest najlepiej sprzedającą się marką spalinowych pilarek łańcuchowych na całym świecie, znaną ze swojej niezawodności i trwałości oraz pełną funkcji, które zapewniają optymalną wydajność i większy komfort.

Prawdziwy STIHL. Znajdź swoje.

Osiągnij więcej dzięki odpowiedniej pilarce do danego zadania. Niezależnie od tego, czy chcesz ciąć drewno opałowe, przycinać precyzyjnie, czy ścinać drzewa, znajdziesz pilarkę łańcuchową STIHL dla siebie. Zanim wybierzesz pilarkę, zastanów się, jaki zakres prac zamierzasz wykonać. Jakie źródło zasilania będziesz używać – gazowe, akumulatorowe czy elektryczne – również powinno być czynnikiem przy wyborze. Wybierz pilarkę na podstawie swoich wymagań dotyczących mobilności, łatwości uruchamiania i wagi, a także początkowych i bieżących kosztów.

pilarki spalinowe Stihl

Rodzaje pił łańcuchowych

Zapoznaj się z każdą kategorią, aby lepiej zrozumieć, które pilarki STIHL mają moc i funkcje potrzebne do wykonania zadania.

Piła łańcuchowa właściciela domu

Pilarki łańcuchowe dla właścicieli domów łączą w sobie niezawodną wydajność z dużą wartością. Podobnie jak wszystkie pilarki STIHL, są one wyposażone w niemiecką inżynierię i zaawansowaną technologię. Hamulec łańcucha STIHL Quickstop® zatrzymuje łańcuch w ułamku sekundy i może być aktywowany bezwładnie w przypadku odrzutu. Pilarki łańcuchowe STIHL mają wiele innych funkcji, w tym technologię antywibracyjną dla większego komfortu.

Piła łańcuchowa Farm & Ranczo

Piły łańcuchowe, które zarabiają na życie, to piły rolnicze i ranczo. Te wysokowydajne pilarki spalinowe Stihl zostały zaprojektowane do codziennej pracy. Piły łańcuchowe z tej kategorii są idealne do różnych zastosowań, w tym do cięcia drewna opałowego i usuwania skutków burzy.

Profesjonalne piły łańcuchowe

Profesjonaliści ufają firmie STIHL w zakresie pozyskiwania drewna, prac rolniczych, karczowania gruntów, pielęgnacji drzew i dużych prac związanych z cięciem drewna opałowego. Nasze profesjonalne piły łańcuchowe charakteryzują się niezawodnością, mocą i funkcjami niezbędnymi do wykonywania najtrudniejszych zadań. Wybór profesjonalnych arborystów i pracowników leśnych – od światowej sławy ekspertów w dziedzinie pielęgnacji drzew i drwali na całym świecie po światowych konkurentów z serii STIHL TIMBERSPORTS®, nazwa STIHL jest synonimem profesjonalnej siły.

Pilarki akumulatorowe

Nasze łańcuchowe pilarki akumulatorowe Stihl zapewniają moc, jakiej oczekujesz od STIHL, ale w łatwym do przenoszenia pakiecie z natychmiastowym uruchomieniem. Ciche, niezawodne działanie, które pozwala użytkownikowi pracować niemal wszędzie io każdej porze to znak rozpoznawczy tych innowacyjnych pił. Dostępne w systemach AK i AP.
Elektryczne piły łańcuchowe
Podłącz się do mocy i wydajności z elektrycznymi pilarkami łańcuchowymi STIHL. Są lekkie, uruchamiają się natychmiast i mają nieskończony czas pracy. Jeśli masz gniazdko, masz moc STIHL.

pilarki Stihl

Zalety produktów STIHL

Nasze legendarne piły są wspierane przez coś więcej niż tylko zaufaną markę. Zawsze służymy fachową poradą w zakresie doboru produktów, prawidłowego użytkowania sprzętu oraz zalecanej odzieży ochronnej.

Jeśli masz konkretne pytania dotyczące pilarki, na przykład jaki rozmiar prowadnicy kupić lub jak znaleźć bezpośrednie porównanie wydajności dwóch lub więcej modeli pilarek, odwiedź lokalnego dealera STIHL, aby uzyskać więcej informacji.

Ponadto dostępna jest niezawodna gwarancja, która zapewnia spokój przy zakupie. Możesz również kwalifikować się do podwojenia gwarancji przy następnym zakupie piły łańcuchowej.