remont-4792479
Kategorie:

Trzy popularne style projektowania łazienek

Avatar
Opublikowane przez Anna

Przebudowa domu może pozwolić ci wyrazić siebie i swoją osobowość poprzez wewnętrzne przestrzenie twojego domu. Jednak przy tak wielu dostępnych opcjach projektowania wybór właściwego może być trudny. Wykończenia wnętrz Wrocław mogą być dostosowane do różnych stylów i preferencji klientów, od klasycznego po nowoczesny. Na decyzję o wyborze projektu łazienki wpływa wiele aspektów, takich jak koszty, dostępna przestrzeń, naturalne oświetlenie i wiele innych. Zespół najlepszych architektów i projektantów zebrał trzy przyciągające wzrok kolekcje projektów przebudowy łazienek, które mogą być świetnym punktem wyjścia do pomocy w określeniu swoich upodobań, antypatii i poczucia stylu, jeśli chodzi o renowację łazienki.

Minimalistyczny

Posiadanie ozdób na każdej ścianie może powodować dużo bałaganu w łazience. Zamiast tego pozwól, aby pokój mówił sam za siebie, umieszczając w nim tylko niezbędne rzeczy. To zwraca większą uwagę na te podstawowe elementy pozostawione w przestrzeni; w tym przypadku klienci wybrali piękną wannę z podwójnym blatem, eleganckie płytki z czarnego marmuru i przyciągającą wzrok pływającą toaletkę, aby dokończyć przebudowę ich głównej łazienki.

Głównym celem tego projektu była przebudowa prysznica w łazience, a klienci chcieli mieć wejście pod prysznic bez brodzika i głowicę prysznicową ze strumieniem deszczowym. Projekt renowacji został następnie rozszerzony na całą przestrzeń, a dzięki zastosowaniu stonowanych kolorów, wbudowanego oświetlenia o pełnym spektrum i drewnianych wykończeń stworzyliśmy spokojny wypoczynek w domu.

Czyste linie i naturalne światło były zasadniczymi elementami tej renowacji głównej łazienki. Dodając duże okna nad prysznicem, wybierając paletę jasnoszarych kolorów i dodając płytki z białego marmuru do obszaru prysznica, osiągnęliśmy minimalistyczną estetykę, jakiej oczekiwali nasi klienci.

 
Współczesny

Brodzik z kamienia żwirowego, beżowe kolory ścian i terakota nadają tej głównej przebudowie łazienki współczesny śródziemnomorski styl, który nasz klient przewidział podczas procesu projektowania i budowy. Ponadto elementy z brązu pomagają wzmocnić aurę Adriatyku, którą emanuje ta przestrzeń.

Czasami dodanie tekstury w nieoczekiwanych miejscach może dodać odświeżającego elementu do przestrzeni. Na przykład nasz klient chciał czegoś ekscytującego do zmiany swojej głównej łazienki po 20 latach posiadania tej samej łazienki. Dodanie kamiennego backsplashu, wiszącej umywalki i ukrytej toalety naściennej wniosło nowe życie do pokoju bez zwiększania kosztów remontu łazienki.

To, że coś jest piękne, nie oznacza, że ​​nie może być funkcjonalne. Wykorzystanie tej rozszerzonej szafki pod umywalkę w tym głównym projekcie przebudowy łazienki pozwoliło zachować elegancję przestrzeni, jednocześnie zapewniając dostępną przestrzeń do przechowywania, która była najwyższym priorytetem w tym projekcie przebudowy łazienki.

 
Nowoczesny

Po prawidłowym wykonaniu wyśrodkowanie przestrzeni wokół jednego znikającego punktu może stworzyć fantastyczne poczucie symetrii w przebudowie łazienki. Ta symetria wprowadza porządek do obszaru, a w połączeniu z odpowiednią paletą kolorów może sprawić, że będzie spokojny, ciepły i zachęcający.

Posiadanie mniejszej strefy prysznicowej było wyborem projektowym, który pozwolił na pełną wannę, dużą szafkę i ogólnie lepsze wykorzystanie przestrzeni w tej małej renowacji łazienki. W połączeniu z podłogą winylową, marmurowymi płytkami i podświetlanym lusterkiem kosmetycznym pokój ten ma klasyczną, nowoczesną estetykę.

Nasz klient wyobraził sobie posiadanie prywatnego pokoju spa do remontu głównej łazienki. To mokre pomieszczenie zostało zaprojektowane z myślą o symetrii, podwójnych deszczowniach i ręcznych prysznicach. Niektóre remonty Wrocław mogą być skomplikowane i wymagać zaangażowania specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki stonowanej palecie kolorów, czystym liniom i minimalnym detalom, ten doskonały projekt przebudowy głównej łazienki jest uosobieniem nowoczesnego stylu wystroju.