winter-landscape-anticipation-holiday-dramatic-wintry-scene-carpathian-min
Kategorie:

Powody dla których wyślesz dziecko na obóz zimowy.

Avatar
Opublikowane przez Anna

5 powodów, dla których Ty i Twoje dzieci potrzebujecie obozu zimowego

Oto kilka świetnych sposobów na potwierdzenie znaczenia obozu podczas ferii zimowych. Spełnij również swoje marzenia o uczestnictwie w spotkaniu lub gotowaniu obiadu bez przerw!

Jako rodzic dwóch aktywnych chłopców, w wieku 6 i 8 lat, często zastanawiam się, czy dodać do ich drugich imion „Hałosy” i „ER”. Nie trzeba dodawać, że większość przerw szkolnych wywołuje panikę na temat tego, jak utrzymać ich zaangażowanie, a nasz dom jest teraz miejscem pracy zen.

Gdy zimowa przerwa jest tuż za rogiem, moim celem przetrwania mamy jest zakończenie roku bez żadnych wycieczek na pogotowie, podczas gdy moje bardziej rozważne instynkty skłaniają mnie do wykorzystania czasu na naukę doświadczeń, których chłopcy nie dostają w klasie .

Obozy zimowe dla dzieci w Polsce jest niesamowity z pięciu powodów.

 1. Uzyskaj pomoc do raportu o postępach

W czasach przed pandemią utrata nauki wiązała się głównie z letnim slajdem . Od czasu blokady w 2020 r. pomaganie dzieciom w nadrabianiu zaległości po zamknięciu szkół było zarówno trudne, jak i realne dla wielu rodzin.

Widziałeś w tym momencie raporty o postępach swoich dzieci i mam nadzieję, że radzą sobie dobrze. Zima to druga najdłuższa przerwa po lecie, więc jest to dobry czas, aby zacząć uzupełniać wszelkie braki aktywnościami. Nadszedł czas, aby zacząć wspierać ciągłą naukę akademicką i społeczny rozwój emocjonalny.

Nauka nie zawsze wymaga podręcznika i arkuszy roboczych. Odkrywanie nowych doświadczeń ogólnie ułatwia budowanie mózgu, niezależnie od tego, czy koncentruje się na nauce, czy na wzbogacaniu .

2. Przynieś do domu przemyślane prezenty świąteczne stworzone na obozie

Wielozadaniowy. Zapisz swoje dzieci na Art , STEM . lub lekcje gotowania , które produkują świąteczne prezenty dla bliskich. Zabawa to nauka! Twoje dzieci mogą przeżyć zabawę podczas zdobywania nowych umiejętności, masz o jedną osobę mniej do robienia zakupów i masz kilka godzin dla siebie. To potrójna wygrana.

Osobiście jest to jedna z moich ulubionych opcji na zimowisko . Obozy dla dzieci  w Polsce, to świetna sprawa! W minionych latach mój starszy syn cieszył się obozem jubilerskim, podczas którego produkowano naszyjniki z prawdziwymi zapięciami, które podarowano jego dwóm babciom. Mój młodszy syn zrobił obóz artystyczny, który wygenerował wiele rolek „abstrakcyjnych” obrazów, idealnych do pakowania prezentów. 

3. Przekształć dzieci o wysokiej energii w zmęczone dzieci

Zaletą mieszkania w Kalifornii w zimie jest to, że nasza wersja zimna (50-60 °F) to idea idealnej pogody dla reszty kraju. Poznaj nowy sport lub wróć do starego ulubionego sportu, aby Twój dom nie wyglądał jak niedawno odwiedzone tornado w pomieszczeniach. 

Zaproś najlepsze przyjaciółki swojego dziecka , aby stało się to randką i możesz je po prostu podrzucić. Twoje dzieci również będą miały okazję poznać nowych przyjaciół.

Podczas zbliżającej się ferii zimowych szukaliśmy obozów, które mogłyby pomóc dzieciom pozostać aktywnym i poza domem. Ich obecne zainteresowania to piłka nożna i koszykówka , więc jedynym warunkiem koniecznym było znalezienie miejsca, które przywróci ich do nas zmęczonych.

4. Znajdź konserwatywne wsparcie COVID

Dla rodzin, które pozostają w domu, tworzenie własnego spersonalizowanego obozu nigdy nie było łatwiejsze! Bierz udział w wydarzeniach online i na żądanie na żywo z dowolnego miejsca. Istnieją zajęcia akademickie mające na celu pomoc w udzielaniu korepetycji . Są też naprawdę fajne możliwości, aby po prostu wziąć udział w wirtualnej imprezie tanecznej, muzyce lub lekcjach Minecrafta. Mieszaj i dopasowuj opcje do zainteresowań Twojego dziecka.

Jest to również świetny sposób dla konserwatywnych przyjaciół z COVID, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi zarówno bliskimi, jak i dalekimi, których nie mogli zobaczyć osobiście.

5. Zrób sobie przerwę

W szczytowym momencie pandemii prowadziłem wideorozmowę do pracy, podczas gdy moje dzieci cicho bawiły się między sobą. Wszystko wydawało się takie normalne, dopóki schody w moim tle nie zostały nagle wypełnione rzeką wypchanych zwierząt toczących się w dół. „Deszcz” amunicji Nerf nastąpił po dramatycznym zakończeniu. Każdy rodzic w domu pracujący zdalnie z dziećmi w tym czasie ma swoją wersję tej historii. Chociaż teraz jest to zabawne, nie jest to również coś, co chcemy ponownie przeżywać.