podajnik mydło papier (1)
Kategorie:

Jak Wybrać Idealny Dozownik Ręczników Papierowych Do Swojego Obiektu?

W związku z rosnącym znaczeniem, jakie przywiązuje się do higieny, ważne jest, aby wszystkie obszary były tak czyste, jak to tylko możliwe. Dozownik ręczników papierowych może być optymalnym rozwiązaniem higienicznym zarówno w miejscach o dużym, jak i małym natężeniu ruchu. Umieszczenie ręczników papierowych w dozowniku naściennym pomaga utrzymać ręczniki w porządku, suche i wolne od zanieczyszczeń, a także pomaga w zmniejszeniu ilości odpadów poprzez prezentowanie jednego ręcznika na raz.

Przy tak wielu dostępnych na rynku dozownikach ręczników papierowych, jaki jest idealny i jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przed wybraniem jednego z nich? W naszej firmie wiemy, że wybór idealnego produktu często może stanowić dylemat, zwłaszcza gdy istnieje wiele opcji do wyboru.

Czynniki do rozważenia:

Istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego dozownika ręczników papierowych dla Twojej przestrzeni.

  • Budżet / Koszt dozownika

Odgrywa dużą rolę w zawężaniu opcji, ponieważ różne modele są odpowiednie z różnych powodów. Wybór opłacalnego rozwiązania, które odpowiada Twoim potrzebom, powinien być idealnym wyborem.

  • Materiał użyty do produkcji dozownika

Różne dozowniki ręczników papierowych są wykonane z różnych materiałów. Dozowniki ręczników papierowych mogą być wykonane z tworzywa sztucznego lub stali. Aby ocenić trwałość dozownika, należy wziąć pod uwagę materiał, tj. tworzywo ABS lub stal, z którego wykonano dozownik oraz materiał użyty na ostrze, tj. metal lub plastik.

  • Dostępność miejsca

Dostępność miejsca do zamontowania podajnika ręczników papierowych jest decydującym czynnikiem przy wyborze odpowiedniej opcji.

  • Pojemność

Pojemność dozownika ręczników papierowych zależy od liczby ręczników papierowych, które może pomieścić. Musisz wybrać dozownik ręczników papierowych, który ma wystarczająco dużą pojemność, aby uniknąć częstego uzupełniania w zależności od przewidywanego użycia ręczników papierowych.

Korzyści z używania dozowników ręczników papierowych

  • Zapewnia odpowiednią higienę

Automatyczny dozownik ręczników papierowych jest całkowicie bezdotykowy i nie wymaga żadnego ludzkiego dotyku, dzięki czemu zawsze zapewnia odpowiednią higienę.

  • Ogromna pojemność papieru

Dobre dozowniki ręczników papierowych oferują dużą pojemność papieru, dzięki czemu użytkownicy nie muszą się martwić o ciągłe uzupełnianie ręczników.

  • Opłacalne

Dobrej jakości dozowniki pomagają obniżyć koszty dzięki efektywnemu wykorzystaniu ręczników papierowych.

Rodzaje dozowników ręczników papierowych:

1. Dozownik ręczników papierowych składanych w C lub składanych

Tak prosty, jak to tylko możliwe, jest to klasyczny dozownik ręczników papierowych. To tylko podstawowa skrzynka z drzwiczkami – bez ruchomych części i elektroniki. Dozują ręcznik papierowy składany w standardowym rozmiarze lub składany wielokrotnie.

2. Automatyczne/czujnikowe dozowniki ręczników papierowych z automatycznym cięciem

Automatyczny podajnik ręczników papierowych jest taki, jak się wydaje – automatyczny. Posiadają zaawansowany czujnik ruchu dłoni, który pozwala po prostu machać ręką przed czujnikiem, a dozownik automatycznie dozuje ręczniki papierowe. Muszą być podłączone do zasilania za pomocą przewodów elektrycznych lub mogą być zasilane z baterii. Sklep z dozownikami i podajnikami do mydła i papieru posiada wszystkie urządzenia w swojej ofercie.

3. Hybrydowe dozowniki ręczników papierowych

Preferowany wybór dozownika ręczników w łazienkach o dużym natężeniu ruchu, dozownik bez użycia rąk  został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wytrzymałości i trwałości z materiałami odpornymi na uderzenia. Zapewnia bezdotykową obsługę bez użycia rąk oraz szybkie i płynne dostarczanie papieru. Półprzezroczysta pokrywa pozwala na łatwy wgląd w zapas papieru. Nowoczesny design z pewnością dopełni każdy wystrój. To urządzenie posiada podwójną blokadę zatrzaskową, zapobiegającą wandalizmowi i kradzieży.

4. Dozowniki ręczników

Dozownik jest najczęściej używanym rozwiązaniem do bibuły w kuchniach i obszarach przygotowywania żywności. Praktyczny i wydajny, jego system szybkiego ciągnięcia jest idealnym wyborem do zastosowań związanych z wycieraniem (głównie w kuchniach, obszarach przygotowywania żywności, szpitalach, hotelach, klubach, salach gimnastycznych itp.).