sewage-pipe-polluted-water-geedab9552_1280
Kategorie:

DLACZEGO ŚRODKI CZYSZCZĄCE I DODATKI DO SZAMBA NIE POWINNY BYĆ NUMEREM JEDEN.

Avatar
Opublikowane przez Anna

Jeśli chodzi o środki do czyszczenia szamb, mieszkańcy Wrocławia powinni polegać na doświadczonych ludziach, a nie na produktach, aby dobrze wykonać swoją pracę.

Tak myślimy. Po ponad 30 latach w branży jesteśmy przekonani, że nasz zespół jest skuteczniejszy niż gama dodatków i środków czyszczących reklamowanych przez firmy w całym kraju. Większość z tych produktów wymaga wylania płynu do kanalizacji, aby poprawić wydajność systemu szamba.

Ale nasze środki do czyszczenia szamba są tutaj, aby dać ci znać, że wylewanie takich produktów do kanalizacji nie wyeliminuje potrzeby odmulania szamba co trzy lata.

Zalecamy zbadanie marki środka czyszczącego, aby upewnić się, że jest bezpieczny dla kanalizacji, kanalizacji i szamba przed użyciem. Te produkty czyszczące mogą często neutralizować zapachy z kanalizacji, bez faktycznego usuwania przyczyny zapachu.

Jeśli z odpływu wydobywa się nieprzyjemny zapach, zalecamy skontaktowanie się z nami w celu zamówienia odszlamu z szamba. Właścicielom nieruchomości zalecamy odmulanie szamba co najmniej raz na trzy lata. Pomaga to utrzymać pracę zbiornika na optymalnym poziomie. To z kolei zmniejsza również ryzyko zatorów i kosztownych napraw.

Jeśli chcesz, aby szambo wróciło na właściwe tory, zwróć się do środków czyszczących szambo, na których mieszkańcy mogą polegać. To my. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.